שירותים נוספים:

שיפוץ טורבו ברכב

מערכת הטורבו היא מערכת לדחיסת אויר בלחץ גבוה לכיוון המנוע על מנת להגיע להספק גבוהה יותר בביצועי הרכב כאשר נפח המנוע נותר כפי שהוא. שיפוץ טורבו ברכב על ידי המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו, היא אלטרנטיבה מעולה אשר משלבת חלק משופץ מעולה ומחיר אטרקטיבי. תהליך שיפוץ טורבו ברכב, שיפוץ טורבו ברכב במרכז, שיפוץ טורבו ברכב בראשון לציון, כולל פירוק המגדש מכל תוכנו והחלפת הליבה שלו. כך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי קיבלתם את פנים הטורבו חדש.

המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו יעניק לכם מענה כולל ומלא למגוון טיפולים במכון וכן אחריות מלאה לכל סוגי העבודות. אנו פועלים תחת רישיון משרד התחבורה ותחת בקרה ואחריות של איגוד המוסכים. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות השכרת רכב, ציי רכבים ועוד. אנו מציעים ללקוחותינו טורבו משופץ, טורבו חדש וכן טורבו מפירוק וזאת בהתאמה לצרכי הלקוח והעדפותיו. שיפוץ טורבו, שיפוץ טורבו ברכב, שיפוץ טורבו ברכב במרכז, שיפוץ טורבו ברכב בראשון לציון כולל כמובן בדיקות קפדניות בסיום העבודה על מנת לוודא כי הטורבו מתפקד בצורה מושלמת. יתרונות רבים יש כאשר מחליטים לבצע שיפוץ טורבו ברכב.

אתה מקבל בחזרה את הטורבו המקורי של רכבך לאחר שהוחלפה בו הליבה, הוא מתפקד כמו טורבו חדש והעלות נמוכה בהרבה מרכישת טורבו חדש. יש המעדיפים שיפוץ טורבו על פני טורבו מפירוק. טורבו תומך באיכות הסביבה וחוסך באנרגיה. כאשר המנוע שורף דלק, לחצי האויר שנוצרים עוזרים לו לשפר את הביצועים שלו, נוצר חיסכון בדלק. למעשה, הטורבו הוא אמצעי תומך אשר צריך רק אויר על מנת לתפקד ולשפר את ביצועי הרכב. הטורבו הפך להיות מאוד נפוץ היום והרבה מאוד רכבים נעזרים בו.

כמובן שיש צורך לטפל בו ולשמר אותו במצב תפקוד גבוה. כבר הוכח שמדובר במוצר יעיל אשר משפר בצורה משמעותית את ביצועי הרכב. התקנה של מגדש הטורבו יכול לחסוך לא מעט כסף בצריכת דלק ולשפר בצורה משמעותי את חווית הנהיגה ברכב. במרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו, תקבלו יחס אישי ומקצועי כאחד, יעוץ מאנשי מקצוע מן המובילים בתחום, שרות איכותי וחסכון כספי. אנו פועלים בתודעת שרות גבוהה ומשמרים חוג לקוחות נאמנים ומרוצים.
 
 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio