שירותים נוספים:

ניקוי ממיר PDF

ממיר PDF הוא חלק בלתי נפרד ממערכת הפליטה של הרכב ותפקידו ללכוד ולסנן חלקיקים ובכך להפחית את הפיח שמצטבר במערכת הפליטה על ידי מנגנון אגירת חלקיקים של הפיח ומנגנון ניקוי עצמי. הפעולה הייחודית שמבצע ממיר PDF, מבצעת חימום בטמפרטורות גבוהות ומביאה לידי כך שהפיח הופך לאפר, שהוא עדיף מבחינת איכות הסביבה על פיח. כל התהליכים הללו מתרחשים בטמפרטורות שנעות בין 350 מעלות ל 600 מעלות צלזיוס. כך יעילות פעולות הסינון מגיעה לאחוזים מאוד גבוהים. עקב כל אלה, מדי פעם כדאי לבצע ניקוי ממיר PDF . השימוש בממירי PDF ברכבים מסחריים החל לפני שנות ה-2000 ובתחילת שנות ה-2000 החלו להשתמש בממירי PDF גם ברכבים פרטיים. הממיר ממוקם בתחתית הרכב, בתוך מערכת הפליטה, לאורך המפלט והוא כל הזמן מפעיל מנגנון לניקוי עצמי, כך שנמנעת הצטברות של פיח, והזיהום פוחת באופן משמעותי.

מומלץ לבצע ניקוי ממיר PDF  וגם התחדשות, על מנת לשמור על תקינות הממיר. זהו תהליך שאורך כ-20 דקות והוא מתבצע במהירות של אלפיים סיבובים לדקה תוך נסיעה בדרך מהירה.

המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו מעניק ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים מענה כולל ומלא למגוון טיפולים במכון וכולל אחריות מלאה לכל סוגי העבודות. אנו פועלים תחת רישיון משרד התחבורה ותחת בקרה ואחריות של איגוד המוסכים. המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו מספק שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות השכרת רכב, ציי רכבים ועוד. אנו מציעים ללקוחותינו ניקוי ממיר PDF , ניקוי ממיר PDF ברכב בבאר יעקב, ניקוי ממיר PDF ברכב בבת ים.

כשאתם מבצעים ניקוי ממיר PDF ברכב במרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי קיבלתם את השרות הטוב ביותר לרכבכם. ניקוי ממיר PDF,  ניקוי ממיר PDF ברכב בבאר יעקב, ניקוי ממיר PDF ברכב בבת ים זהו תהליך הכרחי על מנת לשמור את הממיר במצב תקין לאורך זמן. ניקוי ממיר PDF ברכב מומלץ לבצע כאשר הממיר צובר לכלוך רב ואינו מסוגל עוד להגיע לטמפרטורות גבוהות,וזאת לפני שהממיר עלול להגיע למצב חירום ולהפסיק לתפקד. במקרה כזה, כדאי לפנות למרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו אשר יתן מענה נאות ומקצועי לממיר שלכם או לכל חלק אחר ברכבכם אשר דורש טיפול.
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio