שירותים נוספים:

ממיר קטליטי

ממיר קטליטי הינו פילטר של החומרים המזהמים המצויים בגזי הפליטה של הרכב. הממיר הינו מסנן צינורי המותקן על גבי הצינור של מערכת הפליטה. הממיר הקטליטי בנוי בצורת כוורת ומכיל חומרים כימיים שונים המיועדים לשרוף כליל את גזי הפליטה הרעילים ותוצרי הלוואי של פעולת בעירת המנוע. התקנת ממיר קטליטי מצמצמת את פליטת המזהמים אל חלל האוויר ובכך מקטינה את מידת זיהום האוויר. יעילותו של הממיר הקטליטי הינה גבוהה והוא מקטין את פליטת החומרים הרעילים לחלל האוויר בקרוב ל – 90% בהשוואה לרכב ללא ממיר. 

חשיבותו ותפקידו של הממיר הקטליטי

ממיר קטליטי מותקן בכל הרכבים המונעים על ידי דלק אוקטן 95 או 98 ואינו מותקן ברכב הפועל על דלק עם עופרת - אוקטן 96. חובת ההתקנה של ממיר קטליטי חלה על רכבים החל משנת 1993. החשיבות והיתרונות של הממיר הקטליטי לשמירה על הסביבה ועל האוויר שאנו נושמים הינם רבים ומשום כך, בכל בדיקת רישוי של הרכב – טסט, נבדקת מידת זיהום האוויר שנפלטת מהרכב. במידה וכמות המזהמים גבוהה מהמותר, הרי שייתכן כי קיימת תקלה בממיר, מה שימנע מהרכב מעבור את הטסט. תקלות בממיר הקטליטי יכולות לנבוע מסתימה או בלאי וכן משימוש בדלק לא איכותי, התוצאה יכולה להתבטא בתצרוכת דלק גבוהה ונסיעה שאינה חלקה. 

סיבות לתקלות בממיר הקטליטי והמענה המקצועי להן

בעיות בממיר הקטליטי עלולות לגרום להפרעות שונות במערכת המנוע של הרכב וכן להתחממות יתר שלה. שימוש בתערובת דלק לא מתאימה, או כזו עשירה יתר על המידה, תגרום לבעירה בממיר, כאשר נזילת שמן או חדירת מים למערכת הפליטה, עלולות להביא לפגיעה בתפקוד הממיר. הממיר הקטליטי הינו אמצעי מורכב, מתקדם וחיוני ולכן בכל חשד לתקלה, יש לפנות לגורם מקצועי מוסמך לשם קבלת פתרון ומענה איכותי ומקצועי. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו, מזרקים ו – DPF מתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום המנועים, מערכות הגיר, מערכת הפליטה ותיקון והחלפת ממירים קטליטיים. צוות החברה הינו בעל ניסיון, הכשרה ומיומנות בתיקון תקלות שונות בממיר הקטליטי וזאת בעזרת אבחון ממוחשב ומדויק שיספק לכם מענה איכותי ויעיל ויחסוך מכם הוצאות מיותרות. 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio