שירותים נוספים:

ממיר קטליטי ברכב במרכז

ממיר קטליטי ברכב במרכז הינו למעשה פילטר אשר מותקן במערכת הפליטה של הרכב, בתחילת שרשור הצינור. ממיר קטליטי ברכב במרכז מכיל למעשה מעין פילטר עם חומריים כימים שונים ותפקידו המרכזי הוא לשרוף את גזי הפליטה הרעילים אשר נגרמים כתוצאה מבעירת מנוע הרכב. זאת על מנת למנוע מאותם גזים רעילים לצאת החוצה ולזהם את האוויר. ממיר קטליטי ברכב במרכז למעשה מקטין את הפליטה של אותם חומרים מזהמים עד לתשעים אחוזים, זאת ביחס לרכב ללא ממיר קטליטי ברכב במרכז. כיום, ניתן לראות כי מרבית הרכבים החדשים מגיעים עם ממיר קטליטי, זאת בניגוד לרכבים ישנים משנת 1993. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו מתמחים בניקוי, שיפוץ והתקנה של ממיר קטליטי ברכב בראשון לציון, ממיר קטליטי ברכב ברמלה, ממיר קטליטי ברכב בראשל”צ ועוד מגוון טיפולים שונים. בנוסף, החברה גאה להחזיק ברישיון של משרד התחבורה ולעמוד תחת הבקרה הקפדנית והאחריות של איגוד המוסכים. 

ממיר קטליטי ברכב בראשון לציון

ניקוי ובדיקה של ממיר קטליטי ברכב בראשון לציון הינם חשובים במיוחד. למעשה, במהלך טסט אשר כל רכב נדרש לעבור פעם בשנה, נבדק מדד הזיהום של הרכב. במידה ומתגלה רמת זיהום גבוהה במיוחד, מעבר למותר, סביר להניח כי מדובר בתקלה בממיר הקטליטי. כמו כן, חשוב לזכור כי כל תקלה או בעיה בממיר יכולה להוביל לצריכה מוגברת של דלק, ולנסיעה פחות חלקה ובטוחה. 

ממיר קטליטי ברכב בראשל"צ

תקלות בפעילות התקינה של ממיר קטליטי ברכב בראשל"צ יכולות לקרות בעקבות מגוון רחב של גורמים שונים. נהיגה לא חלקה, ירידה ניכרת בביצועי הרכב או כיבוי המנוע יכולים בהחלט להצביע על תקלה אפשרית בממיר. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו מתמחים בניקוי ושיפוץ של ממיר קטליטי, כאשר כל טיפול מתבצע על ידי צוות המכון, מכונאים וטכנאים מנוסים, מומחים ובעלי ניסיון רב וידע מקצועי. החברה גאה להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האפקטיבי והאדיב ביותר, ולעמוד מאחורי קהל לקוחות פרטי ועסקי כאחד. 

ממיר קטליטי ברכב ברמלה

ממיר קטליטי ברכב ברמלה הינו למעשה חלק מרכזי וחשוב במיוחד ממערכת הפליטה של הגזים של מנוע הרכב. תפקידו של הממיר הוא להפחית את זיהום האוויר, זאת באמצעות המרה של החלקים המזהמים למים ופחמן דו חמצני. 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio