שירותים נוספים:

ממיר קטליטי ברכב בבת ים

ממיר קטליטי ברכב בבת ים הוא רכיב צינורי שמרכיבים אותו על מערכת הפליטה של הרכב. הוא מהוות מקום שבו נשרפות שאריות של תרכובות כימיות שפולט המנוע ובכך מקטין את זיהום האויר עד פי עשר פחות מאשר רכב ללא ממיר קטליטי. למעשה, ממיר קטליטי ברכב, הוא פילטר של גזי הפליטה של הרכב או במלים אחרות הוא ממיר גזים, ומכאן שמו. ברכבים החדשים יש לפחות שני ממירים קטליטיים ותפקידם העיקרי הוא להפחית בצורה משמעותית את זיהום האויר. מאז שנת 1994, כל רכב מחוייב שיהיה בו ממיר קטליטי. ברכבים ישנים יותר, הממיר נמצא בין המפלט האמצעי לבין הצינור הקדמי של מערכת הפליטה. ברכבים חדשים יותר, הממיר נמצא קרוב יותר למנוע. ממיר קטליטי ברכב בבת ים נכנס לפעולה בטמפרטורה גבוהה מאוד, לכן כאשר ממיר קטליטי ברכב נמצא קרוב יותר למנוע ייקח לו פחות זמן לפעול ובכך יקטן זיהום האויר.

המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו מציע מגוון רחב של טיפולי רכב כולל ממיר קטליטי ברכב בבת ים, וגם ממיר קטליטי ברכב בבאר יעקב. אנו נעניק לכם מענה כולל למלא שכולל אחריות מלאה לכל סוגי העבודות אצלנו. המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו פועל תחת רשיון משרד התחבורה וגם תחת אחריות ובקרה של אגוד המוסכים. החברה מספקת שרות למגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים, חברות ציי רכב ולקוחות עסקיים רבים אחרים. המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו מציע חלקים חדשים, חלקים משופצים וגן חלקים מפירוק, כל זה, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, תקציבו והעדפותיו.

כיום בשוק קיימים סוגים רבים ומגוונים של ממירים קטליטיים לרכב ולכן חשוב לבחור ממיר קטליטי ברכב בבת ים אשר מסופק על ידי המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו, באיכות ללא תחרות ובאחריות מלאה. החברה מספקת גם ממיר קטליטי ברכב בבאר יעקב. מן הראוי כי ממיר קטליטי יהיה בעל תקן הגבוהה ביותר של יצרן אמין. ככל שמודל רכבכם חדיש יותר, כך הממיר הקטליטי שלו צריך להיות בעל תקן גבוהה יותר. ישנם רכבים, עליהם מותקנים מספר ממירים קטליטיים. במרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו, מבצעים החלפות של ממירי קטליטיים בצורה יעילה ומקצועית, תוך מתן אחיות מלאה על המוצר עצמו ועל העבודה.
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio