שירותים נוספים:

מגדש טורבו ברכב

מגדש טורבו הומצא בתחילת המאה הקודמת על ידי אלפרד בוצ'י. מדובר במערכת שדוחסת אויר בלחץ גבוה לכיוון מנוע בעירה וזאת על מנת להביא את המנוע להספק גבוה יותר בלי להגדיל את נפח המנוע. כיום, מגדש טורבו ברכב הוא מוצר נפוץ ,ויותר ויותר בעלי רכבים בארץ עזרים במגדש טורבו. מגדש טורבו ברכב הוא מוצר בעל סגולות ויש צורך לשמור על תפקודו התקין ובכך לשמור על מגדש טורבו שלכם תקין. מגדש טורבו ברכב הוא למעשה מדחס שמורכב משתי טורבינות שמחוברות ביניהן על ידי ציר. מגדש טורבו ברכב הוא מוצר בעל יעילות מוכחת אשר משפר באופן ניכר את ביצועי הרכב בו הוא מותקן וכל נהג בעל נסיון בנהיגה יחוש בהבדל בנהיגה ברכב שמותקן בו מגדש הטורבו. את הכח של המנוע אפשר להרגיש אפילו בסיבובי מנוע נמוכים.

מגדש טורבו ברכב בחולון יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ולשפר את החווית המנהיגה בצורה בלתי רגילה. המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו יעניק לכם מענה כולל ומלא למגוון טיפולים במכון וכן אחריות מלאה לכל סוגי העבודות. אנו פועלים תחת רישיון משרד התחבורה ותחת בקרה ואחריות של איגוד המוסכים. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות הכשרת רכב, ציי רכבים ועוד. אנו מציעים ללקוחותינו מגדשי טורבו משופצים, מגדש טורבו חדש וכן טורבו מפירוק וזאת בהתאמה לצרכי הלקוח והעדפותיו. מגדש טורבו ברכב בחולון וגם מגדש טורבו ברכב בלוד של המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו, יעניק לכם את היעוץ המקצועי, את השרות האדיב ויעזור לכם לחסוך זמן יקר וכסף. מגדש טורבו ברכב בלוד יחסכו לכם דלק, פחות יאמצו את המנוע ויעניק לכם תחושה של מנוע ערני ופעיל.

יחד עם כל היתרונות של המגדש, כדאי לטפל בו היטב על מנת לשמור עליו. המגדש זקוק לשימון קבוע באמצעות שמן בדרגת סמיכות לפי המלצת היצרן.

רבים מאיתנו מכירים את המושג "מנועי טורבו", אך לא כולנו מבינים במה בדיוק מדובר ובטעות עשויים לחשוב כי מדובר במנוע משוכלל בעל ביצועים יוצאי דופן. אך לא כך הדבר. מנוע טורבו הוא למעשה מנוע עם מגדש טורבו שהוא בעצם רכיב שתפקידו לדחוס גזים על מנת בסופו של דבר לייעל את תפקוד המנוע.
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio