שירותים נוספים:

מגדש טורבו ברכב ברמלה

לא מעט בעלי רכבים מהדור החדש מתקינים ברכבם מגדש טורבו ברכב ברמלה. הרבה מהרכבים האלה הם גדולים וכבדים וצורכים הרבה דלק. מגדש טורבו ברכב ברמלה יכול לספק פתרון של הגדלת תפוקת הרכב מבלי לפגוע בתפקוד המנוע או בביצועים שלו. מגדש טורבו ברכב בת"א, מגדש טורבו ברכב במרכז וגם מגדש טורבו ברכב ברמלה מתקינים על גבי צינור לפליטת גזים מהמנוע. המערכת מתעלת את הגזים האלה לטובת סיבוב טורבינה. מגדש טורבו ברכב ברמלה הוא רכיב אשר מייעל את פעולת המנוע. היתרונות של מגדש טורבו ברכב בת"א הם ברורים – אתם מרוויחים נסיעה מהירה יותר וניצול טוב יותר של הדלק. מדובר כאן בהשקעה מאוד טובה למי שמעוניין בביצועים של רכבו. אותם בעלי רכבים אשר מעוניינים להשקיע בטורבו, חשוב שיידעו את היתרונות של מגדש טורבו ברכב במרכז ויבצעו דיאגנוסטיקה לרכב בטרם ההחלטה.

דיאגנוסטיקה לרכב במרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו נעשית במכון מקצועי ואמין, אשר פועל תחת רשיון משרד התחבורה ותחת בקרה ואחריות של אגוד המוסכים.

במרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו תקבלו מענה כולל ומלא למגוון טיפולים במכון וכן אחריות מלאה לכל סוגי העבודות. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות הכשרת רכב, ציי רכבים ועוד. אנו מציעים ללקוחותינו טורבו חדש, טורבו משופץ, לפי העדפת הלקוח ובהתאמה מלאה לצרכיו. מהם היתרונות הבולטים של הטורבו? הנסיעה ברכבכם תהפוך למהירה יותר ויעילה הרבה יותר, תוך ניצול מירבי של הדלק במהירות גבוהה.

עבור אותם בעלי רכבים ונהגים אשר מעוניינים לקבל את היתרונות הנ"ל, מדובר בהשקעה משתלמת ביותר, בלי להחליף רכב. הטורבו פועל גם לטובת איכות הסביבה כיוון שהוא פולט פחות גזים לאוויר על ידי כך שהוא משתמש בגזים האלה לדחיסת האויר במנוע ובכך מפחית את זיהום האויר ותורם לאיכות הסביבה. בנוסף, הפעולה הזאת חוסכת בצריכת דלק. מערכת הטורבו באה לידי ביטוי בזמן נסיעה במספר גבוה של סיבובים לדקה כיוון שבזמן נסיעה במספר נמוך של סיבובים לדקה, כמות הגזים שנשרפים לא מספיקה על מנת לדחוס את האויר במנוע. כל המערכת מושתתת על שתי טורבינות שיודעות לנצל את הגזים שנפלטים מהמנוע ולייעל אותם לטובת ביצועים משופרים של הרכב. המרכז הארצי לשיפוץ ממירי טורבו יעניק מענה לכל שאלתכם.
 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio