שירותים נוספים:

טורבו ברכב

טורבו ברכב הינו למעשה מנוע ייחודי בעל טכנולוגיה מיוחדת. בניגוד לימים עברו, אז טורבו ברכב היה שייך בעיקר למכוניות ספורטיביות או דגמי יוקרה, כיום ניתן למצוא כמעט כל מכונית עם טורבו ברכב. הגורם המרכזי לשגשוג ולביקוש סביב טורבו ברכב הוא העובדה כי מדובר במנוע אשר מתאפיין בזיהום אוויר נמוך יותר, ובצריכת דלק נמוכה יותר. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן אפקטיבי ומקצועי למגוון רחב של תקלות ובעיות אשר קשורות לרכב, זאת לצד טורבו ברכב בלוד, טורבו ברכב בבאר יעקב, טורבו ברכב במרכז ועוד. 

טורבו ברכב בלוד

טורבו ברכב בלוד אינו המצאה חדשה כלל, למעשה מנוע הטורבו כבר קיים שנים רבות והומצא אי שם בשנת 1905. כמובן כי בשנים האחרונות המנוע עבר שדרוג והתפתחות בעקבות הקדמה הטכנולוגית, אך הרעיון והקונספט נשארו זהים. כידוע, למנוע הטורבו יתרונות רבים, ולכן ניתן לראות כי הביקוש סביב מנוע זה הינו גבוה במיוחד ואף נמצא במגמת עלייה מתמדת. 

טורבו ברכב בבאר יעקב

טורבו ברכב בבאר יעקב הינו למעשה מנוע ייחודי אשר מביא עימו תועלת רבה. למעשה, מדובר במנוע אשר מתאפיין בגמישות משופרת, וכוח חזק במיוחד, זאת לצד חיסכון ניכר בצריכת הדלק, ושמירה על איכות הסביבה ביחס למנועים ״רגילים״. למעשה, את מנוע הטורבו צריך פחות לאמץ על מנת ליהנות מביצועים איכותיים וטובים. כמו כן, חשוב לזכור כי על מנת לשמור על היתרונות הרבים של מנוע זה יש לשמור עליו באופן ייחודי, לבצע שימון קבוע, ותחזוקה קבועה. 

טורבו ברכב במרכז

המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו הינה חברה מקצועית אשר מציעה ללקוחותיה טורבו ברכב במרכז, טורבו משופץ או חדש, וכמובן טורבו מפירוק, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח והעדפות האישיות שלו. החברה מתמחה במתן פתרונות מהירים, מקצועיים ואפקטיבים במכון, וגאה להעניק אחריות מלאה לכל סוג עבודה באשר הוא. כמו כן, החברה פועלת תחת רישיון משרד התחבורה ותחת בקרה ואחריות של איגוד המוסכים. בנוסף, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האישי והאדיב ביותר. חברה מקצועית ומנוסה, בעלת ותק רב, תוכל להבטיח כי תקבלו את הטיפול האיכותי והאפקטיבי ביותר ותוצאה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. 
 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio