שירותים נוספים:

דיאגנוסטיקה לרכב

ענף הרכב עובר שינויים והתקדמות מתמידים נוכח ההתפתחויות הטכנולוגיות והאמצעים הממוחשבים והמשוכללים המשפרים את ביצועי הרכב ומשנים את צרכי התחזוקה שלו. ברכבים מהדור החדש, רובן של מערכות הרכב הינן ממוחשבות ומתקשרות ביניהן בעזרת חיישנים. הקדמה והשימוש במחשבים בענף הרכב, שינו את תהליך האבחון והטיפול בתקלות וכיום, אין צורך לפרק חלקים שונים ברכב על מנת לאתר תקלות, אלא ניתן לבצע סריקה ממוחשבת וחכמה באמצעות סורק ממוחשב המופעל בידי איש מקצוע מומחה ומוסמך בתחום הדיאגנוסטיקה.

תהליך אבחון תקלות ממוחשב, מדויק ומתקדם

דיאגנוסטיקה לרכב מבוססת על תהליך אבחון תקלות באמצעים ממוחשבים. מדובר על תחום רחב ויעיל המספק מענה לכל סוגי הרכב החדשים. האבחון הממוחשב מספק רמת דיוק גבוהה וחוסך עבודה מיותרת בזכות זיהוי ספציפי של מקור התקלה. הסורק הממוחשב מופעל בידי מכונאי רכב מקצועי ובעל ידע בתפעול של תקלות במערכות הרכב וזאת לאחר שעבר בהצלחה קורסי הכשרה ייעודיים והשתלמויות בתחום הדיאגנוסטיקה. כיום, רובם של המוסכים כוללים מחלקת דיאגנוסטיקה המתמחה באיתור תקלות למגוון סוגי הרכב ומספקת מענה יעיל לטיפול בתקלות במערכות הרכב השונות. זיהוי ואיתור התקלה באופן מדויק מאפשר לצוות המקצועי לספק מענה ופתרון מדויק ויעיל לבעיה.

שיפור היכולות של טכנאי הרכב ומענה איכותי ללקוח

רובן של התקלות ברכבים החדשים קשורות לבלאי או באג בחיישנים הרבים הנכללים במערכות הרכב הממוחשבות. דיאגנוסטיקה לרכב משלבת אמצעים מתקדמים המסייעים לשכלל ולשפר את יכולותיו של טכנאי הרכב לזהות את התקלה ולספק לה מענה. סורק התקלות הממוחשב מהווה אמצעי חשוב ומרכזי בכל מוסך, כאשר הבדיקה יכולה לחסוך ללקוח הוצאות מיותרות וזאת נוכח הזיהוי הממוקד של מקור הבעיה ברכבו. 

שירותי אבחון ואיתור תקלות ממוחשבים – מלאכה למקצוענים

המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו, מזרקים ו – DPF הינו מוסך עתיר ניסיון ובעל מוניטין ורקורד מרשימים במתן מענה ופתרון לצרכים השונים של בעלי הרכב. אנו מתמחים בטיפול ותיקון תקלות הקשורות לתחום המנועים, מערכות ממוחשבות, דיאגנוסטיקה, מערכות מיזוג אוויר, פחחות וצבע, מערכות גיר ועוד. צוות החברה פועל במקצועיות ותוך מתן דגש על אמינות, אחריות ויחס אישי לכל לקוח.
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio