שירותים נוספים:

אינג'קטורים ברכב

אינג'קטורים ברכב הינם למעשה מעין מזרקים, כאשר הם מהווים חלק מהותי מהמנוע ואחראים על הזרקת דלק לצילינדר. ניתן אף לדמות אינג'קטורים ברכב לברז דלק נפתח ונסגר בהתאם להוראות המערכת החשמלית של האוטו. כמו כן, אינג'קטורים ברכב בעלי גוף עם שני פתחים מרכזיים, האחד אחראי על כניסת הדלק, הפתח השני מהווה קו מחזיר של עודפים. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במגוון רחב של טיפולים כגון שיפוץ של אינג'קטורים ברכב, אינג'קטורים, אינג'קטורים ברכב בבאר יעקב, אינג'קטורים ברכב בבת ים ועוד. כמו כן, החברה גאה לעבוד תחת רישיון של משרד התחבורה ותחת בקרה קפדנית במיוחד ואחריות של איגוד המוסכים. החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. 

אינג'קטורים

פעמים רבות אינג'קטורים יכולים להתקלקל ולהציף תקלות ובעיות שונות. למעשה מדובר במזרק אשר יכול להיסתם מלכלוך אשר יכול להגיע מהדלק או מהפיח של הדלק. בהתאם לכך, חשוב במיוחד לבצע בדיקה תקופתית של ניקוי המזרק במוסך מורשה ומקצועי, על מנת למנוע סתימה או תקלה אפשרית. 

אינג'קטורים ברכב בבאר יעקב

המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טובו הינה חברה מקצועית אשר מעניקה לקהל הרחב שירות מקצועי ופתרון עבור מגוון רחב של תקלות ובעיות אפשריות. החברה גאה להחזיק ברישיון ממשרד התחבורה, ולעמוד תחת ביקורת קפדנית של איגוד המוסכים. כמו כן, החברה מעניקה שירות מקצועי, אדיב ואפקטיבי עבור קהל לקוחות עסקי ופרטי כאחד. 

אינג'קטורים ברכב בבת ים

אינג'קטורים ברכב בבת ים יכולים פעמים רבות להתקלקל או להיסתם. בדרך כלל, במצב של תקלה או בעיה כלשהי הנהג ירגיש מעין הרגשה כי הרכב ״לא סוחב״ במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב אף תידלק נורת חירום. על מנת לזהות את סוג התקלה, מומלץ לפנות אל מוסך מורשה ומקצועי אשר מתמחה בתחום ויכול להעניק שירות מקצועי, מהיר ואפקטיבי. המרכז הארצי לשיפוץ ממירים טורבו הינה חברה מקצועית אשר שמחה להעניק מענה יעיל ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ולהציע לקהל הרחב היצע רב ומגוון של טיפולים במכון וכמובן אחריות מלאה על כל טיפול מכל סוג שהוא. כמו כן, החברה פועלת תחת רישיון של משרד התחבורה ותחת בקרה קפדנית של איגוד המוסכים.  בנוסף, החברה מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. 
 
 


מגיעה לך בדיקה חינם!

חייג אלינו עוד היום:

074-76-91-494

או מלא פרטיך בטופס משמאל > >

 
 
star6, star, rate, favorite, bookmark


יחס אישי וחם לכל רכב
+ פתוחים עד 22:30 בלילה

home6, home, house, building


מכון מוסמך
ברח' הסדנא 6 חולון

wrench2, wrench, settings, control, tool, options, preferences, fix


ציוד וכלי דיאגנוסטיקה מהמתקדמים בארץ

checkbox, checkbox, tick, selected, checked


צוות מקצועי,
מומחה ומיומן

play4, play, media control, audio